لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

کارخانه تلویزیون ال جی به آتش کشیده شد

کارخانه تلویزیون ال جی به آتش کشیده شد
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، گزارش‌ها حاکی است کارخانه تلویزیون ال جی صبح امروز سه‌ شنبه 22 تیر 1400 از طرف معترضان آفریقای جنوبی به آتش کشیده شد.

شرکت ال جی اعلام کرد که بخش تولید و توزیع تلویزیون این کمپانی در شهر دوربان، سومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی توسط هواداران  جیکوب زوما، رئیس جمهوری سابق این کشور در روز گذشته غارت شد.

یک مقام رسمی این کمپانی در این باره گفت: به سفارت کره جنوبی اطلاع داده ایم و از مقامات محلی برای کنترل وضعیت درخواست کمک کردیم که در پاسخ به ما اعلام کردند با توجه به شرایط موجود و تشدید ناآرامی ها و اغتشاشات امکان اعزام نیرو کمکی و آتش نشانان وجود ندارد.

براساس گزارش این شرکت کره ای، تاکنون تلفاتی گزارش نشده و برآورد خسارت مالی وارد شده در پی حمله و آتش زدن این کارخانه دشوار است.

شرکت ال جی در سال گذشته کارخانه خود را از شهر  ژوهانسبورگ به دوربان منتقل کرد. این کارخانه در زمینه تولید تلویزیون و مانیتور فعالیت می کند و 100 نیرو در آن مشغول به کار هستند.

جیکوب زوما، رئیس جمهوری سابق و 79 ساله آفریقای جنوبی به دلیل سرپیچی از دستور دادگاه قانون اساسی برای همکاری با پرونده تحقیق و تفحص مرتبط با فساد گسترده و سطح بالا در طول 9 سال زمامداری وی که تا سال 2018 ادامه یافت به تحمل پانزده سال زندان محکوم شده است.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

انتشار آمازون پرایم برای تلویزیون‌های هوشمند اپل

admin

بهترین تلویزیون های سال 2019 برای خرید کدامند؟+مشخصات و تصاویر

رسول غروبی

شرکت ال جی حدود هزار میلیارد تومان از تخلف گمرکی خود را پذیرفت

admin

ارسال دیدگاه