سایر خبرها

100 برابر هر تراکنش جایزه بگیرید

با بلوکارت خرید کنید، 10 میلیارد تومان جایزه بگیرید. آخرین روزهای سال 1402 وقت خوبی است برای دست کشیدن به سر و روی بلوباکس‌ها. حتی فرصت خوبی است برای این که بلوباکس بسازید.

نفیسه رحیمی | 1 ماه قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران « ال کا ایران»، با بلوکارت خرید کنید، 10 میلیارد تومان جایزه بگیرید. آخرین روزهای سال 1402 وقت خوبی است برای دست کشیدن به سر و روی بلوباکس‌ها. حتی فرصت خوبی است برای این که بلوباکس بسازید. می‌پرسید چرا؟ چون بلو یک کمپین جدید برای آن دسته از کاربران طراحی کرده که سرویس رُند را روی بلوباکس خود فعال کرده باشند. این کمپین از 20 اسفند آغاز شده و تا روز سوم خرداد 1403 ادامه دارد. اپلیکیشن بلو را از اینجا دانلود کنید.

ماجرا چیست؟

بلو در این کمپین، برنامه‌های متنوعی برای کاربران خود دارد. در فاز اول این کمپین  روزانه 150 میلیون تومان به کاربرانی که سرویس رند را روی یکی از باکس‌های خود فعال کرده‌اند، 100 برابر یکی از تراکنش‌های رند شده، جایزه داده می‌شود. این فاز کمپین تا 23 فروردین ماه ادامه دارد و مجموع جایزه‌های آن به 5 میلیارد تومان می‌رسد. اما این پایان قصه نیست. شما می‎توانید با هر خرید رند شده برای شرکت در قرعه کشی 3/3/3 امتیاز جمع کنید و برنده یکی از جایزه‌های 50، 100 یا 200 میلیون تومانی هم باشید. بلو در این فاز هم ( فاز دوم)، 5 میلیارد تومان دیگر جایزه می‌دهد.

حالا احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چطور می‌توانید امتیاز خود را بالا ببرید تا شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی سوم خرداد داشته باشید. یک شیوه جمع کردن امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی این است که با هر خرید رند شده‌ یک امتیاز جمع کنید. بنابراین اگر یک روز 12 خرید غیر رند انجام دهید که با سرویس رند مبلغی را به باکس شما اضافه کند، شما 12 امتیاز به دست می‌آورید. هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رند شده‌ای که در هر روز در باکس‌تان پس‌انداز کنید هم یک امتیاز به امتیازهای‌تان اضافه می‌شود.

برای شرکت در قرعه‌کشی چند امتیاز لازم دارید؟

بلو در این قرعه‌کشی کاربرانش را در سه سطح دسته‌بندی می‌کند. کسانی که تا پایان کمپین و روز قرعه‌کشی بین 200 تا 1000 امتیاز کسب کرده باشند در سطح اول قرار می‌گیرند و در قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی شرکت داده می‌شوند.

آن دسته از کاربران بلو که بین 1000 تا 2000 امتیاز جمع کرده باشند در سطح دوم قرار گرفته و می‌توانند هم در قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی و هم در قرعه‌کشی 100 میلیون تومانی شرکت کنند.

کاربرانی که موفق شوند تا آخرین روز کمپین بیش  از 2000 امتیاز کسب کنند در سطح سوم قرار می‌گیرند و در هر سه قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی، 100 میلیون تومانی و 200 میلیون تومانی شرکت خواهند کرد.

بنابراین، کسی که بیشتر از 2000 امتیاز به دست آورده باشد به این معنی است که هر سه سطح را پشت سر گذاشته و می‌تواند در قرعه‌کشی هر سه سطح، که جوایز متفاوتی دارد، حضور داشته باشد. پس یادتان باشد که وقتی امتیاز بیشتری جمع می‌کنید و از مرز 2000 امتیاز می‌گذرید، شانس برنده شدن‌تان بیشتر می‌شود چون در هر سه قرعه‌کشیِ 50، 100 و 200 میلیون تومانی شرکت داده می‌شوید.

 مبلغ جوایز چقدر است؟

بلو به شما وعده 50 جایزه مجموعا به ارزش 5 میلیارد تومان را داده است؛ بنابراین در قرعه‌کشی روز سوم خرداد سال 1403،  بلو 50 برنده را معرفی خواهد کرد. از مجموع این 50 جایزه، 20 جایزه به کسانی تعلق می‌گیرد که در سطح اول قرار دارند و مبلغ هر یک از این جوایز 50 میلیون تومان است.

در سطح دوم هم 20 جایزه در نظر گرفته شده است که مبلغ هر کدام از آن‌ها 100 میلیون تومان است. از بین آن‌هایی که در سطح سوم قرار دارند هم 10 نفر شانس برنده شدن دارند که به هر یک از آن‌ها 200 میلیون تومان جایزه داده خواهد شد.

در قرعه‌کشی سوم خرداد ماه در ابتدا، تکلیف جایزه‌های بزرگ‌تر روشن می‌شود. یعنی اول جایزه‌های 200 میلیون تومانی، قرعه‌کشی می‌شود. بلو در مرحله بعد سراغ جوایز 100 میلیون تومانی می‌رود و در نهایت صاحبان جایزه‌های 50 میلیون تومانی مشخص می‌شوند. پس اگر امتیاز بیشتری جمع کرده باشید حتی اگر جایزه‌های بزرگتر نصیب‌تان نشود، تا لحظه آخر برای بردن جایزه‌های کوچک‌تر شانس خواهید داشت. می‌توانید اپلیکیشن بلو را از اینجا دانلود کنید.

سرویس رند چیست؟

سرویس رند به راحتی در اپلیکیشن بلو، فعال می‌شود. با فعال کردن این سرویس هر مبلغی که با بلوکارت‌تان خرید کنید رو به بالا رند می‌شود. میزان رند شدن بستگی به این دارد که سرویس رند را تا مبلغ 5 هزار تومان فعال کرده باشید یا 10 هزار تومان، 20 هزار تومان، 50 هزار تومان و یا 100 هزار تومان. مثلا اگر مبلغ خرید شما 72 هزار تومان باشد و سرویس رند را تا 10 هزار تومان فعال کرده باشید، هنگام خرید در کنار کسر شدن 72 هزار تومان از حساب شما، 8 هزار تومان هم به باکسی که سرویس رند آن را فعال کرده‌اید، واریز می‌شود.

یادتان باشد که سرویس رند فقط برای یکی از باکس‌های‌ شما می‌تواند فعال شود؛ پس اگر چند باکس دارید نمی‌توانید برای همه آن‌ها این سرویس را فعال کنید. شما باید یک باکس را انتخاب کنید و سرویس رند را تا 5 هزار تومان، 10 هزار تومان، 20 هزار تومان، 50 هزار تومان و یا 100 هزار تومان، روی آن فعال کنید.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟