اخبار لوازم خانگی

افزایش ۱۷ درصدی سهام شرکت ZTE

سهام شرکت چینی ZTE در روز دوشنبه به دنبال لغو تحریم های آمریکا علیه این شرکت ۱۶ درصد افزایش را تجربه کرد اگرچه تحلیل گران پیش بینی می کنندکه این شرکت تولید کننده قطعات مخابراتی و موبایل با چالش های زیادی برای احیای شرکت خود مواجه است.

admin | 5 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سهام شرکت چینی ZTE در روز دوشنبه به دنبال لغو تحریم های آمریکا علیه این شرکت ۱۶ درصد افزایش را تجربه کرد اگرچه تحلیل گران پیش بینی می کنندکه این شرکت تولید کننده قطعات مخابراتی و موبایل با چالش های زیادی برای احیای شرکت خود مواجه است.

این شرکت چینی طی توافق خود با وزارت بازرگانی آمریکا مجبور پرداخت جریمه ۴۰۰ میلیون دلاری شد.

شرکت زد تی ای به دلیل  معامله با کره شمالی و ایران توسط کابینه ترامپ تحریم شد.

سهام زدتی‌ای درحال حاضر در هنگ‌کنگ افزایشی ۱۷ درصدی داشته است. همچنین سهام شرکت در فهرست شن‌ژن، رشدی ۱۰ درصدی را تجربه کرده است.

مسئولان این شرکت چینی متهم شده‌اند که تجهیزات مخابراتی حساسی را که در آمریکا ساخته شده و فروش و انتقال آنها به ایران ممنوع بود، طی دوره‌ای شش ساله به ایران منتقل کرده‌اند. آنها نه تنها قوانین صادراتی آمریکا را زیر پا گذاشته‌اند بلکه در روند تحقیقات پنج ساله به مقامات آمریکایی دروغ گفته و حتی تحقیقاتی را که در داخل شرکت درباره اقدامات غیرقانونی آنها در جریان بود، منحرف کرده‌اند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟