اخبار لوازم خانگی

ورشکستگی تولید کننده تلویزیون Loewe پس از 96 سال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت تولید کننده تلویزیون لووه (Loewe) اعلام ورشکستگی کرد و تمامی فعالیت های ...

بهنام وحیدی | 4 سال قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت تولید کننده تلویزیون لووه (Loewe) اعلام ورشکستگی کرد و تمامی فعالیت های این برند آلمانی از یک جولای سال جاری متوقف شده است.

شرکت Loewe در سال 1923 میلادی تاسیس شد و در کنار دیگر برندهای آلمانی مانند تلف کن و گروندیک در بازار تلویزیون فعالیت می کرد که در نهایت با 96 سال سابقه از ورشکستگی خود خبر داد.

مدیر عامل این برند پس از انتشار خبر ورشکستگی، طی مصاحبه خود با رسانه های آلمانی عنوان کرد: حقوق تمامی 400 نیرو شرکت تا یک جولای پرداخت خواهد شد و هنوز مشخص نیست که آیا می توانیم حقوق ماه دیگر کارکنان را پردخت کنیم؟

شرکت Loewe برای دومین بار در ماه مه سال 2019 اعلام کرد که در حال انجام اقدامات پیش از ورشکستگی است. این برند ژرمن ها برای نخستین بار در سال 2013 ورشکست شد که توسط یک سرمایه گذار رهایی یافت و خط تولید تلویزیون های الد خود را به منظور رقابت با سایر برندها راه اندازی کرد.

این شرکت با سابقه برای ربودن گوی رقابت از برندهای آسیایی تلویزیون هایی پیشرفته الد با طراحی منحصربه فرد عرضه کرد اما به دلیل عدم همکاری با سایر شرکت ها و توسعه پلتفرم خود از دیگر رقبا عقب ماند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟