بخوانید:
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

کشف محموله لوازم خانگی قاچاق در نایین و فوت ۲ نفر بر اثر گاز گرفتگی

محموله لوازم خانگی قاچاق
pakshoma

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرگرد هادی کیان مهر فرمانده انتظامی نایین گفت که یک محموله لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال ازیک دستگاه کامیون که از استان‌های جنوبی به مقصد استان‌های مرکزی در حرکت بود، در ایستگاه شهید شرافت این شهرستان کشف و توقیف شد.

وی افزود: ماموران انتظامی از خودروهای مذکور  ماشین ظرفشویی، دستگاه کولر گازی،  و ۱۸۰ عدد باطری فاقد مدارک معتبر گمرکی کشف کردند.

فرمانده انتظامی نایین افزود: از مردم انتظار داریم تا هرگونه اخبار در باره تهیه و توزیع کالای قاچاق  را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

روزانه بطور متوسط افزون بر ۲۵ هزار دستگاه خودرو از جاده‌های شهرستان نایین عبور می‌کنند.

فوت ۲ نفر بر اثر گازگرفتگی در شهرستان شهرضا

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از مرگ ۲ نفر بر اثرگاز گرفتگی دریکی از روستاهای اطراف این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس اصفهان سرهنگ حمیدرضا اکبری داشت: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر فوت ۲ نفربر اثر گاز گرفتگی در یک اتاق اطراف شهرستان اصفهان، تیم‌های امدادی وماموران انتظامی پاسگاه دشتی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد ۲ نفر در یک اتاق نیمه کاره در حال استراحت بودند که بر اثر نشت گاز ناشی از جداشدگی لوله بخاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه تلاش عوامل اورژانس برای احیای آنها بی فایده ماند اظهار داشت: اجساد متوفیان به پزشکی قانونی تحویل داده شدند.

 

انتهای پیام/

ipemdad
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

کشف لوازم خانگی قاچاق در شهریار

بهنام وحیدی

پایان عرضه لوازم خانگی قاچاق در شهریور 99

نفیسه رحیمی

کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه