لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

خرید و فروش لوازم خانگی در بازار عادی است

خرید و فروش لوازم خانگی
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سید مرتضی میری، رئیس اتحادیه لوازم خانگی در خصوص وضعیت فعلی لوازم خانگی در بازار تصریح کرد: بازار، روند عادی دارد و خوشبختانه مشکلی در زمینه خرید و فروش لوازم خانگی وجود ندارد.

میری با اشاره به این موضوع که ورود سه برند جدید در کشور بسیاری از مشکلات موجود در بازار را مرتفع می‌کند، گفت: این امر موجب می‌شود که بسیاری از کمبودها در بازار به حداقل برسد و هم اکنون روند خرید و فروش لوازم خانگی در بازار عادی است.

 رئیس اتحادیه لوازم خانگی درباره وضعیت لوازم خانگی در بازار اظهار کرد: هم‌اکنون افزایش تعداد کارخانه‌ها و بالا بودن قیمت تمام شده از عوامل مهم کاهش حضور در بازار‌های جهانی است. کاهش تعداد کارخانه‌ها و تجمیع آنها موجب می‌شود که کارخانه‌ها تقویت شوند، در چنین شرایطی سایر تولیدکنندگان می‌توانند به جای فعالیت در کارخانه‌های خود به قطعه‌سازی روی آورند؛ متأسفانه همین مشکل را در خودروسازی هم داریم.

او در ادامه ابراز امیدواری کرد : برای بهتر شدن حضور در بازار‌های جهانی می‌توان از دانشجویان و شرکت های دانش بنیان کمک گرفت.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی در خصوص وضعیت فعلی لوازم خانگی در بازار تصریح کرد: بازار، روند عادی دارد و خوشبختانه مشکلی در زمینه خرید و فروش وجود ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، او تاکید کرد: کیفیت برخی از لوازم خانگی تولید شده در کشور با محصولات کشور‌های دیگر قابل قیاس و رقابت است و این نشان دهنده بهتر شدن کیفیت اجناس است. خوشبختانه با عمق بخشی برخی از شرکت‌های قطعه‌سازی، وابستگی کشور به قطعات خارجی کمتر از گذشته شده است و همچنین تحریم‌ها نیز تأثیر چندانی در وضعیت تولید لوازم خانگی داخلی نخواهد گذاشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی پیش از این گفته بود که قیمت لوازم خانگی خارجی به دلیل کمبود اجناس خارجی در بازار کماکان گران است. این در حالی است که تا پایان سال تولیدکنندگان قیمت کالاهایشان را گران نمی‌کنند.

انتهای پیام/

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

افزایش ۱۵ درصدی لوازم خانگی خارجی/ لوازم داخلی از هفته آینده ۷ درصد گران می‌شود

admin

برخورد با قاچاق لوازم خانگی از صبح شنبه شدت خواهد گرفت

بهنام وحیدی

بازرسی ها در بازار لوازم خانگی تشدید می یابد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه