اخبار لوازم خانگی کالای داخلی

حمایت از کالای ایرانی به نفع اشتغال و اقتصاد کشور است

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمود بهمنی روز چهارشنبه در نخستین نشست شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ، افزود: حمایت از کالای ایرانی، مانع از قاچاق کالای خارجی می شود که این امر نیز به نفع ملت، جوانان و اقتصاد کشور است.
وی با اشاره به اینکه وقتی کالای ایرانی تولید می شود نباید از تولیدات خارجی استفاده کرد، گفت: مدیران و کارگران نیز باید تولیدات داخلی را به سمت بالا بردن کیفیت سوق دهند.
نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کیفیت بالای کالای ایرانی نه تنها منجر به خرید شهروندان می شود، بلکه باعث تشویق تولیدکنندگان برای بهتر عمل کردن خواهد شد.
بهمنی افزود: خوب است دانشگاه های ما متناسب با نیاز جامعه به تربیت دانشجو اقدام کنند، وقتی ۲۰ هزار فارغ التحصیل دکتری سیاسی تربیت کنیم و فقط نیاز به جذب یکهزار داشته باشیم، این یعنی اتلاف وقت و سرمایه.
بهمنی خواستار تربیت دانشجویان فنی و آماده به کار در صنعت و کشاورزی شد و گفت: ادارات چوب لای چرخ صنعت نگذراند، بعضی از صاحبان صنعت گاهی برای دریافت مجوز تا دوسال دوندگی می کنند و اجرای طرح آنها ۹ ماه طول می کشد. این انصاف نیست ما صاحب سرمایه را معطل کنیم./ایرنا/

اخبار مرتبط

سرنوشت طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی چه شد؟/ سرپیچی از ابلاغیه جهانگیری تا وعده جاودانگی!

admin

اولویت در مصرف کالای ایرانی یعنی حرکت در زمینه اشتغال و اقتصاد

admin

نوع بسته بندی کالا‌های ایرانی نقش اساسی در صادرات محصول خواهد داشت

admin

ارسال دیدگاه