لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

تعامل با برندهای معتبر لوازم خانگی جهان نیاز امروز صنعت لوازم خانگی ایران

xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، کمتر از یک روز دیگر تا برگزاری پنجمین نمایشگاه اختصاصی عرضه لوازم خانگی باقی مانده است.این نمایشگاه 5 تا 8 آبان ماه سال جاری با هدف حمایت از تولیدکنندگان با کیفیت داخلی و واردکنندگان اصلی در مصلی تهران دایر خواهد شد.

به نظر می رسد اتحادیه لوازم خانگی در کنار دولت و همچنین ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عزم خودرا در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی جزم کرده است.شعاری که بر روی بنرهای تبلیغاتی و کاتالوگ های نمایشگاه درج شده سرشار از حمایت می باشد و البته که پیش نیاز این حمایت نیازمند یک فرهنگ سازی درست است.

“ایرانی کالای خوب ایرانی بخر” در واقع علاوه بر یک شعار، خط و مش یک مسیر فرهنگی درست در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی است.

به گزارش خبرنگار ال کا ایران، به عقیده کارشناسان خرید کالای خوب ایرانی و البته به دنبال آن فرهنگ سازی درست در خصوص نخریدن کالای قاچاق، مهمترین فاکتورهای جلوگیری از ورود کالای قاچاق به داخل کشور است.

اجرای درست این طرح و فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی مستلزم مشارکت تولیدکنندگان داخلی است چرا که با وجود بازار آشفته لوازم خانگی و همچنین تزریق کالای چینی بی کیفیت در بازار و البته حضور پر رنگ کالاهای قاچاق، تولیدکنندگان داخلی قدرت حضور در بازار کالا را پیدا نخواهند کرد.

تعطیلی کارخانجاتی نظیر ارج نیز از این موضوع مستثنی نبوده  و تحت شعاع همین اتفاقات قرار گرفته است.

تولیدکنندگان داخلی می بایست در زمینه تکنولوژی ساخت و کیفیت، خودشان را به استانداردهای جهانی نزدیک کنند تا به واسطه ی کیفیت و قیمت مناسب فرهنگ خرید کالای ایرانی نیز در میان خریداران نهادینه شود.

نمایشگاه تخصصی عرضه لوازم خانگی فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان داخلیست تا با محک زدن خود، قدم های بعدی تولید در راستای شکوفایی اقتصادی را با قدرت بیشتری بردارند و به سمت تعامل با تولیدکنندگان مطرح لوازم خانگی جهان بروند.

استفاده از تکنولوژی های روز صنعت لوازم خانگی در تولیدات داخلی بدون شک مستلزم تعامل است و البته دولت و مسئولین صنعتی کشور نیز باید بسترهای لازم جهت این ارتباط را نیز فراهم آورند.

حال باید دید پنجمین نمایشگاه عرضه لوازم خانگی چه مسیری را دنبال خواهد کرد و تولید کنندگان داخلی نمره قبولی از بازدیدکنندگان خواهند گرفت یا خیر.

علاقه مندان جهت حضور در نمایشگاه می توانند 5 تا 8 آبان از ساعت 10 صبح الی 8 شب واقع در ضلع جنوبی مصلی حضور بهم رسانند.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

لیست قیمت گران ترین قهوه ساز های بازار ایران

نفیسه رحیمی

برای کسب بازارهای صادراتی کشورهای همسایه برنامه داریم

admin

فرار مالیاتی بزرگترین شرکت خرده‌فروشی جهان در روسیه

admin

ارسال دیدگاه