لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

ربات خانگی ال جی با فناوری الکسای آمازون وارد می‌شود

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ربات‌های دستیار انسان امروز در حال کامل شدن هستند و برندهای پیشرو در دنیای فناوری هر کدام برای ساخت این ربات‌ها گام بر‌می‌دارند. با استفاده از این ربات‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌توان مدیریت کارهای روزمره، امور خانه، برنامه‌ریزی‌های روزانه، کنترل لوازم خانگی و کارهایی از این قبیل را به‌راحتی انجام داد.

شرکت ال‌جی هم برای حضور در این عرصه با استفاده از فناوری الکسای آمازون اقدام به ساخت ربات خانگی خود با نام ربات کنترل مرکزی کرده است تا انجام امور  زندگی برای انسان‌ راحت‌تر شود. افراد می‌توانند با استفاده از ربات ال‌جی، لوازم خانگی خود را کنترل کنند تا به‌راحتی قادر به مدیریت امور خانه باشند.

ربات مرکزی ال‌جی تنها با یک دستور صوتی کارهای خانه شما را به‌راحتی انجام می‌دهد که از این میان می‌توان به خاموش و روشن کردن سیستم تهویه‌ی هوا یا عوض کردن نحوه شستشوی ماشین لباسشویی نام برد.

ربات کنترل مرکزی از یک صفحه‌نمایش تعاملی بهره می‌برد که می‌تواند اطلاعات متنوعی مثل عکس گرفته‌شده از داخل یخچال یا دستور غذا را با راهنمای صوتی قدم‌به‌قدم به نمایش بگذارد. به‌علاوه، این ربات کارهای روزمره کاربر را راحت می‌کند و وظایفی مثل اجرای موسیقی، تنظیم ساعت بیدارباش، یادداشت برای یادآوری و آخرین وضعیت ترافیک و آب‌وهوا را به‌سرعت انجام می‌دهد.

در حقیقت با استفاده از ربات کنترل مرکزی ال‌جی شما می‌توانید به فناوری خانه‌ی هوشمند مجهز شوید تا زندگی راحت‌تر و همراه با آرامش بیشتر را تجربه کنید. این ربات کنترل لوازم خانگی هوشمند خانه‌ را در دست می‌گیرد و منتظر فرمان شما می‌ماند تا به این دستگاه‌ها برنامه‌ی مورد نظر شما را انتقال دهد.

ربات کنترل مرکزی ال‌جی به لطف طراحی دوستانه و شبه انسان خود، با تمام اعضای خانواده از روش‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کند. این ربات می‌تواند حرکت کند، در جای خود بچرخد و حتی حالت‌های احساسی مختلف را روی نمایشگر خود نشان دهد. ال‌جی این ربات را به‌منظور پاسخگویی به مصرف‌کننده از طریق زبان بدن مثل تکان دادن سر هنگام پاسخ به سؤالات ساده طراحی کرده است. ربات ال‌جی همیشه از تمام فعالیت‌های داخل خانه آگاه است.

این ربات زمانی که در مکان‌های عمومی و محل جمع شدن خانواده مثل آشپزخانه یا هال قرار می‌گیرد، بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد.

برای تکمیل ربات کنترل مرکزی، شرکت ال‌جی ربات کوچک‌ دیگری نیز طراحی کرده است که می‌تواند در نقاط دیگر خانه قرار بگیرد. این ربات کوچک که به نمایشگر تصویری کاربرپسندی مجهز شده، مدل مکمل ربات اصلی است و می‌تواند بیشتر کارهای ربات اصلی را به انجام برساند.

منبع:زومیت

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

ساندبارهای جدید ال جی در CES 2020

فروش یخچال فرنچ دور ال جی با تخفیف ویژه

نفیسه رحیمی

ماشین‌لباسشویی جدید ال جی روانه بازار هند شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه