لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

سومین مصوبه ممنوعیت خرید کالای خارجی/ لیست کالاهای ممنوعه هنوز ابلاغ نشده است

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، علی علی آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این که هیات دولت ممنوعیت خرید ۱۱۴ کالای خارجی مشابه تولید داخلی توسط دستگاه‌های دولتی را مصوب کرده است، اظهار کرد: این مصوبه مربوط به دستگاه‌های دولتی است و مشمول عموم مردم نمی‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ گونه ابلاغیه‌ای به سازمان توسعه تجارت ارسال نشده و منتظر هستیم تا پس از ابلاغ هیات دولت اسامی کالاهای مربوطه مشخص شود.

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران همچنین با بیان این که در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ دو مصوبه مشابه در این رابطه وجود داشت، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۳ معادل ۱۸۳ ردیف و در سال ۱۳۹۴ معادل ۱۸۱ ردیف کالای خارجی مشابه تولید داخل با ممنوعیت واردات توسط دستگاه‌های دولتی مواجه شدند و مصوبه روز گذشته هیات دولت سومین مصوبه در این رابطه است.

به گزارش ایسنا، هیئت وزیران به ریاست حجت­‌الاسلام والمسلمین روحانی، رییس­ جمهوری روز گذشته تشکیل جلسه داد که در این جلسه، با اضافه شدن تعداد ۱۱۴ قلم کالا به فهرست کالاهای خارجی مشابه تولید داخلی دارای ممنوعیت خرید توسط دستگاه­‌های دولتی موافقت شد.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قیمت کالاهای وارداتی طی ماه‌های آینده کاهش چشمگیری خواهند داشت

بهنام وحیدی

چرا کالاهایی که وارداتی و صادراتی نیستند افزایش قیمت دارند؟

admin

واردات جاروبرقی به کشور ۹۹ میلیاردی شد + جدول

admin

ارسال دیدگاه