لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

کشور نیازمند نظام مهندسی تولید فرش است

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یک تولید کننده و صاحب نظر عرصه فرش دستباف با اشاره به نیاز کشور به ایجاد نظام مهندسی تولید فرش گفت: اگر نظام مهندسی تولید فرش درکشور ایجاد شود حتی یک متر قالی روی زمین باقی نمی ماند.

استاد اکبر مهدی ئی در حاشیه بازدید رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: ما به دلیل رعایت اصول فنی و هنری تولید فرش ، در فروش این محصول هیچ مشکلی نداریم و معقتدیم که این اصول با ایجاد نظام مهندسی تولید فرش توسعه می یابد.

وی که فرش های تولیدی اش در کلکسیونها و گالری های معتبر دنیا به فروش می رسد، افزود: بنده پروپوزال ایجاد نظام مهندسی تولید فرش را نوشته ام و موضوع پیچیده ای نیست و باید مسئولان توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.

وی خواستار توجه بیشتر مجلس شورای اسلامی به موضوع نظام مهندسی تولید فرش شد و گفت: با وضعیتی که فعلا برای تولید فرش داریم راه به جایی نمی بریم مگر آن که بتوانیم از مفاهیم فنی فرش مثل طرح و رنگ به درستی دراین صنعت استفاده کنیم.

استاد مهدی ئی تاکید کرد: دنیا با همه تحریم هایش نمی تواند هیچ کاری با فرش ایران بکند و فرش ایران به قدری بزرگ است که می تواند تمام سلایق را در خود داشته باشد و همچنان رشد کند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

برنامه افزایش تولید لوازم خانگی در دستور کار قرار دارد

نفیسه رحیمی

وزیر صنعت در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن:تولیدگران ما در سال گذشته جهادی عمل کردند

بهنام وحیدی

زیرساخت های لازم برای طرح منع فروش لوازم خانگی فاقد شناسه وجود ندارد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه