لوازم خانگی سام
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

تابلوهای سامسونگ از فروشگاه های تهران جمع آوری می شود

تابلوهای سامسونگ

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، تابلوهای سامسونگ از صبح امروز در برخی فروشگاه های عرضه کننده محصولات لوازم خانگی سامسونگ جمع آوری شد؛ تابلو با لوگوی سام الکترونیک خودنمایی کرده است.

هم اکنون در خیابان جمهوری تهران کسبه و رهگذران شاهد تعویض تابلوهای سامسونگ و جایگزینی آن با لوگوی سام الکترونیک هستند. این اتفاق گمانه زنی های زیادی را به همراه داشته به ویژه آنکه سام الکترونیک طی بیش از دو دهه اخیر، تولید کننده محصولات سامسونگ در ایران بوده است.

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که این فروشگاه ها در حالی مبادرت به تعویض تابلوهای خود کرده اند که همچنان محصولات سامسونگ با گارانتی سام سرویس در آنها عرضه می شود و متصدیان فروشگاه هیچ اطلاع دقیقی از محصولات برند جدید و زمان عرضه آن ندارند.

محصولات شرکت سامسونگ که از دهه 70 توسط گروه سام (تولید،توزیع و خدمات پس از فروش) در کشور ما عرضه می شد، در ماه های اخیر کمیاب بود. در اواخر تابستان، سام سرویس اعلام کرده بود که ارائه خدمات به کالاهایی که رسمی و قانونی با گارانتی سام سرویس عرضه شده اند طبق تعهدات اعلام شده ادامه پیدا خواهد کرد و جای هیچ نگرانی برای مصرف کنندگان این برند نیست. از آن زمان هیچ اطلاعیه رسمی در خصوص چگونگی عرضه محصولات جدید خود نداشته است.

روسای اتحادیه های لوازم خانگی و مدیران وزارت صنعت در ماه های گذشته از ورود برند جدید سام توسط شرکت ایرانی عرضه کننده محصولات سامسونگ خبر داده بودند.

به گزارش تسنیم، گفتنی است در آخرین موضع گیری، میری دبیر انجمن توزیع کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی، به صورت رسمی از دستگاه های متولی و مسئول خواستار جمع آوری تابلو های فروشگاه های ال جی و سامسونگ جهت مقابله با فروش کالای قاچاق در برخی از این مراکز شده بود.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

سام و جی پلاس جایگزین سامسونگ و ال‌جی می‌شوند

نفیسه رحیمی

رشد فروش برندهای لوازم خانگی ایرانی

نفیسه رحیمی

دیدگاه سامسونگ از خانه‌های هوشمند آینده

admin

ارسال دیدگاه