لوازم خانگی سام
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

30 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق کشف شد

لوازم خانگی قاچاق

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرهنگ  علی ولی پور گودرزی از شناسایی 30 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف یک هزار و 4 عدد و یا 30 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق از انباری در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: اواخر هفته گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد های اطلاعاتی دریافتند فردی مقادیر زیادی لوازم خانگی قاچاق در انباری در جنوب تهران دپو و جمع آوری کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران افزود: گشت زنی های انتظامی آغاز تا اینکه ماموران موفق به شناسایی محل انباری و هویت مالک آن شدند و مشخص شد که مالک انباری تعدادی لوازم خانگی قاچاق در این انباری تخلیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، گفت: دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ و ماموران در بازرسی از آن یک هزار و 4 عدد لوازم خانگی قاچاق از قبیل یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و جارو برقی فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با دستور قضائی اموال کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از 30 میلیارد ریال برآورد شده است.
به گفته سرهنگ ولی پور گودرزی متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

قاچاق لوازم خانگی؛ تهدیدی بزرگ برای کالای«ساخت ایران»/ فرهنگ سازی مقدمه مبارزه

admin

توقیف محموله لوازم‌خانگی در ایستگاه بازرسی شهید امامی

admin

۵ میلیارد دلار، حجم قاچاق قطعات خودرو و لوازم خانگی

admin

ارسال دیدگاه