لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

تولید ۹۵ هزار یخچال فریزر در واحدهای تولیدکننده لوازم‌ خانگی قم

واحدهای تولیدکننده لوازم‌ خانگی قم
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید،‌ ۹۵ هزار دستگاه انواع یخچال و فریزر در واحدهای تولیدکننده لوازم‌ خانگی قم تولید خواهد شد.

محمود سیجانی روز چهارشنبه بیان کرد: در همین رابطه از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه ۵۹ هزار دستگاه یخچال و فریزر در واحدهای تولیدکننده لوازم‌ خانگی قم تولیدشده است که نشان‌دهنده تحقق بیش از ۶۲درصدی برنامه‌ریزی انجام‌شده در این حوزه است.

وی افزود: امیدواریم پایان سال در این بخش بیش از هدف‌گذاری صورت گرفته تولید داشته باشیم و بتوانیم بیش از صد هزار دستگاه انواع یخچال و فریزر را وارد بازار کنیم.

وی با اشاره به این‌ که یخچال و فریزر ازجمله مهمترین محصولات موردنیاز مردم به شمار می‌آید،‌ ادامه داد: تولید لوازم ‌خانگی باکیفیت در داخل باوجود تحریم ظالمانه و تامین نیاز بازار در شرایط کنونی از اهمیت بسزایی برخوردار است که صنعت استان قم نشان داد قابلیت تحقق آن را دارد.

گفتنی است در قم انواع لوازم‌خانگی همچون ماشین لباسشویی اتوماتیک‌، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی،‌ یخچال و فریزر، پنکه، ماکروویو، کولرگازی، تلویزیون،‌ آب شیرین کن و انواع آبگرمکن تولید می‌شود.

سیجانی تاکید کرد: صنعت قم برای سرمایه‌گذاری در بخش تولید لوازم ‌خانگی موقعیت ممتازی دارد و فعالان بخش خصوصی می‌توانند در این عرصه مهم اقتصادی سودآوری مطلوبی را تجربه کنند.

وی افزود: شهرک‌های صنعتی قم از امکانات زیرساختی موردنیاز برای استقرار صنایع تولیدکننده لوازم‌ خانگی برخوردار است و به دلیل نزدیکی قم به بزرگترین بازارهای مصرف کشور، سرمایه‌گذاران می‌توانند با سرعت و صرف هزینه کمتر کالاهای تولیدی خود را از این استان به سایر مناطق ارسال کنند.

به گزارش ایرنا، حجم سرمایه‌گذاری انجام‌شده برای واحدهای صنعتی استان قم فراتر از ۵۱ هزار میلیارد ریال است که با این حجم از سرمایه‌گذاری صورت گرفته در حدود ۲هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی و تولیدی استان برای بیش از ۵۷ هزار تن فرصت اشتغال ایجادشده است؛ قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمودآباد، ثامن‌الائمه (ع) – قنوات – و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

تولید لوازم خانگی در تهران جهت تامین نیازهای بازار ادامه دارد

نفیسه رحیمی

تولید تلویزیون از ابتدای امسال بیش از ۳۰ درصد رشد کرد

نفیسه رحیمی

رشد تولید انواع لوازم خانگی به جز تلویزیون

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه