لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
خانه هوشمند
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

با ویژگی جدید الکسا آمازون اکو آشنا شوید

ویژگی جدید الکسا آمازون اکو
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اگر کاربر دستگاه خانگی هوشمند الکسا آمازون اکو هستید و پیوسته به دنبال به روز رسانی های این دستگاه هوشمند باشید می توانید از ویژگی جدید الکسا آمازون اکو بهره مند شوید که شامل حفط حریم خصوصی افراد می شود.

2 ویژگی جدید الکسا آمازون اکو چیست؟

شما روزانه تعاملات متعددی با دستگاه دستیار صوتی آمازون اکو (Amazon Echo) خود دارید. از تماس با دوستی تا بیان ناراحتی به دلیل انجام وظایف اشتباه را از دستیار صوتی خود می خواهید. اما ممکن است در برخی موارد شما نخواهید دیگران از مکالمه هایی که در طول روز دارید با خبر شوند.

ویژگی جدید الکسا آمازون اکو

خبر خوش برای این دسته از کاربران این است که دو ویژگی جدید حفظ حریم شخصی اکو باعث می شود یکبار برای همیشه تاریخچه صدای شما پاک شود.

بیشتر بخوانید:

گوگل اسیستنت و الکسا در تلویزیون سامسونگ جایگزین Bixby می شود

اولین ویژگی به شما کمک می کند تمام مکالمه هایی که با الکسا داشته اید را پاک کنید. بنابراین اگر داده صوتی دارید که به سال 2018 بازمی گردد، می توانید آن را کاملاً پاک کنید. تمام آنچه شما باید بگویید این است “الکسا ، هر آنچه را که گفتم حذف کن.”

ویژگی جدید الکسا آمازون اکو

البته می توانید با رفتن به More> Settings> Alexa Privacy> Review Voice History> filter by All History> این مورد را در برنامه Alexa نیز مدیریت کنید و گزینه Delete all my recordings را انتخاب کنید. پیامی ظاهر می شود که از شما تأیید  می خواهد و شما باید روی گزینه Delete ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید:

دستیار صوتی الکسا با امکانات جدید روانه بازار می شود

ویژگی جدید الکسا آمازون اکو

شاید همیشه یادتان نباشد که به الکسا بگویید تاریخچه صوتی شما را حذف کند و زمانی که با ویژگی دوم الکسا آمازون اکو آشنا باشید می توانید از آن بهره مند شوید. شما می توانید تاریخچه خانه هوشمند الکسا خود را که بیش از سه سال یا حتی 18 ماه است را به طور خودکار حذف کنید.

ویژگی جدید الکسا آمازون اکو

بیشتر بخوانید:

با ویژگی های جدید آمازون الکسا آشنا شوید

برای شروع، تنظیمات برنامه الکسا را باز کرده و حریم خصوصی الکسا را انتخاب کنید. سپس روی Manage your Alexa Data ضربه بزنید و به بخش Smart Home Device History بروید و Choose how long to save history انتخاب کنید. از اینجا می توانید سابقه بالای سه سال یا 18 ماه را انتخاب کرده و سپس با تأیید محتوا را به صورت خودکار حذف کنید.

بیشتر بخوانید:

آموزش استفاده همزمان از چندین اسپیکر هوشمند آمازون الکسا

کمپانی آمازون خاطرنشان کرد که آمازون اکو صدای ضبط شده ی شما را برای درک بهتر صدا و درخواست های شما نگه می دارد. با حذف سابقه صداها ممکن است تجربه الکسای شما پایین بیاید. به عنوان مثال، برخی از شخصی سازی هایی که طی ماه ها یا سال های گذشته انجام داده اید دیگر در دسترس نخواهند بود. بنابراین اگر از الکسا بخواهید موسیقی پخش کند، ممکن است Echo دیگر لیست پخش مورد علاقه شما را پخش نکند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

آمازون ۱.۱ میلیارد دلار از سهام خود را فروخت

admin

یوتیوب قربانی دعوای گوگل و آمازون شد

admin

انتشار آمازون پرایم برای تلویزیون‌های هوشمند اپل

admin

ارسال دیدگاه