درخشش رنگ ها
لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
برند جی پلاس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

پیشگیری از کرونا با بخارشوی IXEO Power تفال

بخارشوی IXEO Power تفال
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیش از یک سال است که تمام دنیا در حال جنگیدن با ویروس کرونا هستند و اقدامات فراوانی در این راستا انجام شده است. به طور مثال کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی همانند ال جی، سامسونگ و شیائومی محصولات زیادی را جهت جلوگیری از انتقال ویروس و همچنین از بین بردن آن تولید کردند. حالا نیز بخارشوی IXEO Power تفال که برای اولین بار در استرلیا آزمایش و با گواهی نامه رسمی مورد تایید واقع شد قادر است تا 99 درصد از باکتری، میکروب و ویروس های محیط را از بین ببرد. این دستگاه یک محصول چند منظوره بوده که به عنوان بخارشوی، اتو بخار و … می توان از آن استفاده نمود.

بخارشوی IXEO Power تفال

طبق گفته های تفال، بر روی بخارشوی IXEO Power تفال آزمایشی انجام می شود که اساس آن از بین بردن ویروس Covid-19 است. در این آزمایش ثابت شده بخارشوی تفال می تواند 99 درصد ویروس سارس و یا کووید را از بین ببرد.

بخارشوی IXEO Power تفال

بخارشوی IXEO Power به دلیل فناوری های نو آورانه و سهولت در استفاده تنها وسیله ای بود که در سال 2020 جایزه بهترین Good Design Award را دریافت کرد. همچنین این کمپانی برای اتوهای بخار TurboPro به مدت دو سال برنده جایزه Product Review Award شده است.

بر اساس گفته های تفال، نیاز به محصولات بهداشتی و لوازم خانگی برای تمیز کردن خانه بعد از بین رفتن ویروس کرونا نیز ادامه خواهد داشت. از طرفی اکثر مردم استرالیا به دنبال روش هایی آسان برای تمیز نگه داشتن محیط خانه خود هستند و عادت دارند انواع پارچه ها و وسایلی همانند تخت خواب و مبلمان خود را ضدعفونی کنند.

بخارشوی IXEO Power تفال

این شرکت ادعا می کند که برند شماره یک استرلیا در زمینه تمیز کردن و ضدعفونی کردن پارچه ها و مبلمان است. محصول جدید تفال طی سال 2021 عرضه خواهد شد که برای آسان سازی فرآیند ضد عفونی کردن تمام ابزار طراحی شده اند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

حمایت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از کارآفرینان مستعد

نفیسه رحیمی

تقدیر ویژه شهردار تهران از اقدام خیرخواهانه گروه سام در دوران تشدید کرونا

نفیسه رحیمی

قیمت جدیدترین اتو بخار های بازار ایران اعلام شد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه