لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

اساس‌نامه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم‌ خانگی به تصویب رسید

آشفتگی در بازار لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم‌ خانگی با هدف استفاده از مواد نانو، تکنولوژی‌های جدید و روز جهان و استفاده از نتایج تحقیقات علمی دانشگاهی و آکادمیک در صنعت لوازم خانگی تشکیل شد.

امروز در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر کانون‌های هماهنگی دانش، صنعت و بازار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همچنین اعضای انجمن صنایع لوازم‌ خانگی، اساس‌نامه کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم‌ خانگی به تصویب رسید و اعضای هیأت مدیره آن مشخص شد.

در این مراسم کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی هفت عضو خود متشکل از نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دو نفر اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها یا مراکز نوآوری شرکت‌ها و همچنین چهار نفر از اعضای بدنه صنعت و بازار لوازم خانگی را شناخت.

در این زمینه، عباس هاشمی دبیرکل انجمن صنایع خانگی اظهار داشت: مجوز تأسیس این کانون با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده که این شورا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را مکلف به ایجاد کانون برای برخی صنایع پیشران کرده است. این کانون یک تشکل ملی بوده و تحت حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت فراجناحی عمل خواهد کرد.

وی افزود: با تشکیل این کانون، شخصیت‌های آکادمیک و علمی و پژوهشی با بدنه صنعت لوازم‌ خانگی مرتبط خواهند شد که حلقه پایانی آن بازار بوده و مدرنیزه‌کردن، به‌روز آوری و جهانی‌سازی این صنعت را در دستور کار خواهد داشت.

به گزارش مهر، هاشمی گفت: همچنین با تشکیل این کانون، صنعت لوازم‌ خانگی از حمایت‌های مختلفی از جمله استفاده از بودجه‌ها و اعتبارات معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، استفاده از مواد نانو، تکنولوژی‌های جدید و روز جهان و استفاده از نتایج تحقیقات علمی دانشگاهی و آکادمیک بهره‌مند خواهد شد تا حرکتی درست و تکاملی در این صنعت شاهد باشیم.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

عامل افزایش قیمت لوازم خانگی چیست؟

نفیسه رحیمی

هوشمندهای تازه وارد در بازار پاییزی لوازم خانگی/ بخش دوم

admin

ممنوعیت واردات لوازم خانگی و مشکلات ناشی از آن

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه