لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
وزیر صمت:

افزایش قیمت لوازم خانگی به‌صورت ویژه بررسی می‌شود

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان “افزایش قیمت لوازم خانگی به‌صورت ویژه بررسی می‌شود” از رشد ۲برابری صادرات لوازم خانگی در کشور تا سال ۱۴۰۴ خبر داد

سیدرضا فاطمی‌ امین با اشاره به وضعیت بازار لوازم خانگی و افزایش نسبی قیمت‌ لوازم خانگی در روزهای اخیر این کالاها در کشور اظهار داشت: بحث لوازم خانگی موضوعی است که خوشبختانه در این حوزه یک رشد خوب در حوزه تولید داشتیم و کیفیت این کالاها رشدی قابل‌قبول داشت؛ ما هم حمایت ویژه‌ای از تولید صنایع لوازم خانگی خواهیم داشت.

وی افزود: قرار شده  است تا سال 1404 تولیدکنندگان صنایع لوازم خانگی در کشور بالغ بر دو برابر وارداتی که برای اجزا و قطعات دارند صادرات داشته باشند که بیانگر حرکت خوب به‌سمت افزایش تولید خواهد بود.

گرانی لوازم خانگی

وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: البته این کار شرطی دارد که باید تولیدکنندگان رعایت کنند و آن هم رعایت حقوق مصرف‌کننده خواهد بود و به‌صورت ویژه درباره قیمت‌های لوازم خانگی به همکاران وزارتخانه سپرده‌ام که این مسئله به‌صورت ویژه بررسی و پیگیری شود.

فاطمی امین عنوان کرد: البته دو چیز داریم؛ یکی گرانفروشی یکی گرانی، گاهی به‌خاطر افزایش قیمت مواد اولیه تغییر قیمت می‌دهند گاهی هم گرانفروشی که اگر این صنایع اقدام به گرانفروشی کرده باشند باید سریعاً نسبت به اصلاح قیمت اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: اما اگر بحث گرانی قطعات و مواد اولیه مصرفی باشد باید موضوع بررسی و پیگیری شود و سعی کنیم مواد اولیه را با قیمت پایین‌تری به دست این تولیدکنندگان برسانیم.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

سامانه جامع تجارت به بانک مرکزی متصل است/ رشد 28 درصدی تولید لوازم خانگی

نفیسه رحیمی

انحصار در صنعت لوازم خانگی به کمک وزارت صنعت و بانک مرکزی

بهنام وحیدی

پیش قدم شدن استان اصفهان برای ایجاد نظام مهندسی تولید فرش

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه