لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
انجمن لوازم خانگی:

درخواستی برای افزایش قیمت لوازم خانگی از سوی کارخانه ها نداشته ایم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: واردات لوازم خانگی خارجی در حال لطمه وارد کردن به اقتصاد کشور است.
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در اطلاعیه ای ضمن اشاره به رکود در بازار این کالا، اعلام کرد که طی ۲ ماه اخیر هیچگونه درخواستی جهت افزایش قیمت به این انجمن منعکس نشده است.

انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که طی ۲ ماه گذشته هیچ گونه درخواستی برای افزایش قیمت دریافت نکرده است.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به انتشار اخبار منتشره در سطح رسانه‌ها و جامعه مبنی بر افزایش قیمت برخی محصولات لوازم خانگی، روابط عمومی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در راستای آگاهی‌بخشی و تنویر افکار عمومی و پرهیز از مخابره و انتشار هر گونه اخبار و اطلاعات التهاب آفرین در بازار و عموم مردم ایران به عنوان مخاطب اصلی این صنعت به اطلاع می‌رساند، بر اساس هماهنگی‌ های انجام شده با واحدهای تولیدی عضو این تشکل ملی و نیز سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در دو ماه اخیر هیچگونه درخواستی جهت افزایش قیمت محصولات لوازم خانگی به این انجمن منعکس نشده و با عنایت به میزان افزایش تولید محصولان لوازم خانگی و رکود نسبی حاکم بر بازار، واحدهای تولیدی این انجمن آمادگی خود را برای پوشش نیاز بازار داخلی اعلام می‌نمایند. مهر/

درخواستی برای افزایش قیمت لوازم خانگی از سوی کارخانه ها نداشته ایم

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

حبیب الله انصاری از انجمن صنایع لوازم خانگی ایران کنار گذاشته شد

بهنام وحیدی

برنامه ریزی وزارت صمت برای توسعه برند ملی لوازم خانگی ایرانی

بهنام وحیدی

میزان تولید برخی از محصولات لوازم خانگی بیش از نیاز بازار است

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه