لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

مادیران تامین کننده اول بازار لوازم خانگی

تی سی ال
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، با انتشار گزارش فروش 3 ماه اول سال مشخص شد که مجموعه مادیران با افزایش فروش نزدیک به ۱۰ درصد عملا تبدیل تامین کننده اصلی بازار لوازم خانگی شده است .

سال گذشته به طور میانگین در حوزه لوازم خانگی مجموعه مادیران تامین کننده دوم و در حوزه تلویزیون ( ایکس ویژن و تی سی ال ) تامین کننده اول بازار بود. اما در 3 ماه اول سال جاری مادیران توانسته جایگاه اول را در لوازم خانگی از آن خود کند.

نکته مهم این است که این افزایش در زمان رکود مطلق بازار و انتظار مصرف کننده برای تعیین تکلیف قیمت ها رخ داده و در صورتی که در 3ماه دوم که بازار سالیانه این محصولات است بازار از وضعیت فعلی خارج شود به طور حتم این رقم افزایش خواهد داشت.

فروشگاه مرکزی مادیران در شرق تهران

مشاهدات میدانی حاکی از این است علاوه بر کیفیت ،تحویل به موقع سفارشات و تقویت شبکه خدمات پس از فروش عامل اصلی تمایل مصرف کنندگان به استفاده از برنده های ایکس ویژن و تی سی ال است .

در حال حاضر ارزان ترین یخچال ساید ( کمتر از 20 میلیون تومان ) متعلق به برند ایکس ویژن است و لباسشویی ها جدید این شرکت نیز با استقبال خوبی همراه بوده است. همزمان شنیدها حاکی از این است که تولید آزمایشی دو محصول از مجموعه لوازم خانگی کوچک آغاز شده و به زودی خبر آن به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کارخانه لوازم خانگی مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

مهتاب جهاندار

مسابقه ایکس ویژن آغاز شد / بازی کن و جایزه ببر

نفیسه رحیمی

تولید گران؛ پیش‌نگر ابرتورم ۱۴۰۱

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه