لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
هشدار سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تولیدکنندگان لوازم خانگی

تحریم ها از بین برود بازارتان را از دست می دهید

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تحریم ها از بین برود بازارتان را از دست می دهید همچنین بیان کرد تولیدکنندگان لوازم خانگی نباید با گرانی محصولات خود باعث سلب اعتماد مردم به کالاهای داخلی شوند.

روح الله عباسپور ، با اشاره به گرانی قیمت لوازم خانگی و نظارت بر این بخش اظهار کرد: درخواست ما از تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی این است که با عنایت به اینکه مسئولین علی رتبه کشور از تولیدات آنها حمایت کرده، از این شرایط سوءاستفاده نکرده و شرایط مصرف کنندگان را نیز در نظر بگیرند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی بخواهند شرایط مصرف کنندگان را در نظر نگیرند و گمان کنند که یک بازار انحصاری برای خود ایجاد کرده اند، قطعا آسیب جدی خواهند دید.

این نماینده مجلس تاکید کرد: امروز که مردم تغییر رویکردی در استفاده از لوازم داخلی نسبت به خارجی دارند، اگر سو استفاده گری در این بخش مدنظر تولیدکنندگان قرار گیرد، این تولیدکنندگان ضرر خواهندکرد و مردم با یک تغییر رویکرد جدیدی به سراغ لوازم خانگی خارجی خواهند رفت.

عباسپور با بیان اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی باید بدانند که کشور همیشه در شرایط تحریمی باقی نمی ماند، بیان کرد:  به واقع ممکن است توافق جدیدی صورت گیرد و تولیدکنندگان لوازم خانگی باید بدانند که شرایط انحصار از میان برداشته خواهد شد و این تولیدکنندگان اگر بخواهند بدین نحوه حرکت کنند، حتما بازار خود را از دست خواهند داد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: تولیدکنندگان لوازم خانگی نباید با گرانی محصولات خود باعث سلب اعتماد مردم به کالاهای داخلی شوند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: تقاضا داریم که تولیدکنندگان به حداقل های سود افزایی در کسب و کار خود اکتفا کنند و از این بازار انحصاری که برایشان ایجاد شده، حُسن استفاده را داشته باشند.

به گزارش افکار نیوز؛وی با اشاره به جلسات کمیسیون صنایع با تولیدکنندگان لوازم خانگی داخلی پیرو گرانی در این بخش اظهارکرد: ما می توانیم باز هم این جلسات را ادامه دهیم تا مشکلات در این بخش برطرف شود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: متاسفانه تولیدکنندگان لوازم داخلی مقداری بازار را در انحصار خود دیده و گرانی محصولات هم نشئت گرفته از این مسئله است.

انتهای پیام/

 

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

قیمت انواع اتو بخار تا سقف 2 میلیون تومان

نفیسه رحیمی

بازار لوازم خانگی در تب و تاب افت نرخ ارز/ آیا کاهش قیت در راه است؟

بهنام وحیدی

ساز فروشندگان لوازم خانگی برای افزایش قیمت ۲۰ درصدی کوک شد

admin

2 دیدگاه

ایراتی 08 شهریور 1401 at 12:06 ب.ظ

مردم را از سال 97 در بدتربن فشار اقتصادی قراردادن که یک سری تولید کننره مثلا ایرانی حمایت شوند ولی کاروبجای رسیده که خود مدیران کشور به زبان امدن که تولید کنندا سودش را کمتر کند چندسال عمر مردم را به فاجعه رساندین که چی سرمایه دار گردتش کلفت شود. نخ پنبه1/30 درجه یک از کیلوی 11/000تومان رسید 200/000تومان تولیدکننده کوچک بیچاره شد این حمایت از کدام تولید بود سیاست گذار کشور

پاسخ
ایراتی 08 شهریور 1401 at 12:11 ب.ظ

اقای نماینده مجلس تولیر کننده های کوجک را نابود کررید که هم بیکاری به اوج برسد و قشر عظیمی از تولیدیهای سرپا که وابسته به دولت نبودن را نابود کردید که مثلا فلان کارخاته که مالکش فلانی یا فلانیها هستن حمایت کنید به خدا شما به هنه ختی شیطان هم مدیون هستید

پاسخ

ارسال دیدگاه