لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

شرکت اسنوا به عنوان پرافتخارترین برند ایرانی انتخاب شد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  شرکت تولید کننده لوازم خانگی  اسنوا به عنوان پرافتخارترین برند ایرانی انتخاب شد.

در نهمین جشنواره برند محبوب ایرانی که هرساله برای معرفی برند منتخب با آرای مردمی برگزار می‌شود، شرکت اسنوا در هفت گروه محصولات خانگی، به عنوان برند محبوب ایرانی انتخاب شد.

اسنوا موفق شد در این جشنواره که گسترده‌ترین رقابت برندهای مطرح بازار ایران است، درهر کدام از گروه محصولات، تلویزیون، یخچال، فریزر، اجاق گاز، مایکرویو، ماشین‌لباسشویی و ماشین‌ظرفشویی تندیس زرین این جشنواره را از آن خود کند.

در جشنواره برند محبوب ایرانی، که برای نهمین سال برگزار شد، از میان ۱۰۲ گروه تخصصی شامل ۱۵۰۰ برند، شرکت اسنوا توانست در بخش لوازم خانگی، برای نهمین سال متوالی بیشترین امتیاز را کسب کند.

جشنواره برند محبوب ایرانی، از مهترین رویدادهای برندینگ در کشورمان است که از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف‌کنندگان استفاده می‌کند. در جشنواره امسال، طی 75 روز، مردم با شرکت در  سایت نظرسنجی، برندهای ایرانی را از نظر محبوبیت و رضایت در مصرف، در هر یک از گروه‌های کالا و خدمات رتبه‌بندی کردند. هدف از این مشارکت ارتقاء جایگاه برند مبتنی بر رای و نظر مصرف‌کنندگان است.

معیارهای مطرح شده در نظرسنجی مردمی شامل ارائه خدمات مناسب، احترام به حقوق مشتریان، مشتری‌مداری و رضایت از خدمات پس از فروش بوده‌است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

واکنش شرکت‌ های کره‌ ای به تحریم‌ های ایران، فرار بود

بهنام وحیدی

راهنمای خرید لوازم برقی دوو برای جهیزیه تا سقف 50 میلیون تومان

نفیسه رحیمی

بهترین یخچال فریزر ایرانی از دید مصرف کنندگان + ویدیو و لیست قیمت

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه