سایر خبرها

کوله قابل تبدیل به صندلی و رختخواب برای طبیعت گردان

طبیعت گردی و ماجراجویی در اماکن ناشناخته نیاز به استفاده از برخی ابزار و ملزومات دارد و یک محصول جدید می تواند این کار را راحت تر کند.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یافتن محلی راحت برای استراحت و نشستن در زمان چادر زدن در جنگل و صحرا باعث تمدد اعصاب، آرامش و تجدید قوا می شود.

PacBack Trio یک اختراع جذاب است که می تواند این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند. این کوله سبک و کم حجم پس از بازشدن تبدیل به یک صندلی نرم و مناسب برای نشستن می شود و می توان آن را در عرض چند ثانیه به یک رختخواب برای خوابیدن هم مبدل کرد.

PacBack Trio حاصل تجربه چند طبیعت گرد جوان است که نمونه اولیه این محصول را در زمان تحصیل در دانشگاه تولید کرده بودند. وزن کل این کوله و محتویاتش ۹۰۰ گرم است و ابعادش از ۲۴ در ۱۱ سانتیمتر فراتر نمی رود. این کوله بعد از بازشدن و تبدیل شدن به رختخواب هم ۱۸۲ سانتیمتر طول و ۵۱ سانتیمتر عرض دارد.

این محصول با باد کردن از طریق دهان پرشده و قابل استفاده خواهد بود ولی از مقاومت و استحکام کافی در صورت برخورد با اشیا و گیاهان تیز و خاردار برخوردار است. البته در صورت برخورد شدید با چنین موانعی احتمال سوراخ شدن آن وجود دارد.

عرضه این محصول به بازار از ماه می سال آینده میلادی آغاز شده و قیمت آن حدود ۱۳۰ دلار خواهد بود.

نظر شما چیست؟