موبایل جی پلاس
اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند لوازم خانگی خارجی

حفظ و تمیزی لباس با کمد AirDresser سامسونگ

کمد airdresser سامسونگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، کمد AirDresser سامسونگ در واکنش به نیاز مشتریان برای بهبود شیوه نگهداری البسه طراحی شده است.

با قرار دادن لباس‌ها در  کمد AirDresser سامسونگ آنها سالم و تمیز و معطر باقی می‌مانند و هر لحظه برای استفاده آماده خواهند بود.

شرکت سامسونگ اگرچه در CES 2020 چندین محصول خانگی هوشمند معرفی کرد اما به نظر می رسد سال 2020 شاهد دستگاه های بیشتری باشیم که توسط این برند کره ای رونمایی خواهد شد.

به تازگی سامسونگ از کمد AirDresser سامسونگ رونمایی کرده که فراتر از یک نگهدارنده ساده لباس است. AirDresser در بازارهای مختلفی عرضه خواهد شد و اختصاص به یک منطقه خاص نخواهد داشت.

AirDresser سامسونگ

سامسونگ وعده داده که AirDresser موجب ضد عفونی کردن لباسها شده و همیشه آنها را نو نگه می دارد. این امر کمک خواهد کرد که در مدت زمان طولانی نیازی به شستشو نباشد و شاهد لباس های نو باشیم. البته عملیات ضدعفونی کننده توسط دو فناوری Jet Air و Air Hangers    انجام می گیرد. این فناوری ها هرگونه گردو غبار را از روی لباس می زدایند و بوی محیط را هم از روی لباس دور می کنند.

فناوری JetSteam هم به نابودی ویروس ها، باکتری ها و موارد دیگر می پردازد. کمد AirDresser همچنین می تواند لباس های شما را با خشک کردن از طریق Heatpump  می توانند لباس ها را در دمای پایین خشک کند. همچنین می تواند از طریق ترکیب بخار و هوا به از بین بردن چین و چروک در لباس شما بپردازد. AirDresser حتی می تواند به محافظت از لباس در خارج از دستگاه کمک کند، زیرا می تواند هوای اطراف آن را خالی از رطوبت نماید.

AirDresser همچنین می تواند خود را با یک ویژگی Self Clean تمیز کند. متاسفانه سامسونگ قیمت این دستگاه را مشخص نکرده و بزودی راهی بازار ایالات متحده و اروپا می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جایگاه نخست سامسونگ در بازار آمریکا

admin

گلکسی اس8 از باتری LG Chem بهره می برد

admin

بنیانگذار شرکت تکوین الکترونیک به عنوان کارآفرین نمونه معرفی شد

ارسال دیدگاه