لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:

کشف ۸ میلیاردی لوازم خانگی قاچاق در کوهدشت

ارزش لوازم خانگی قاچاق
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی لرستان از کشف هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انواع لوازم خانگی قاچاق در شهرستان کوهدشت خبر داد.

سردار یحیی الهی اظهار کرد: با تداوم برنامه‌ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامی شهرستان کوهدشت در سه راهی زانوگه حین کنترل خودروهای عبوری به پنج دستگاه خودرو مشکوک شد که آن‌ها را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروهای توقیفی ۵۰ قلم لوازم خانگی قاچاق شامل، ظرفشویی، لباس‌شویی، ال ای دی، جاروبرقی، یخچال ساید، کولرگازی فاقد هرگونه مدارک مثبت گمرکی کشف شد.

الهی عنوان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این اقلام را هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده. اند که در این راستا شش نفر دستگیر و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: پلیس در راستای اجرای وظایف خود و مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کند و عملکرد قاچاقچیان مغایر با تولید داخلی و مانعی برای پیشرفت اقتصاد داخلی کشور است، انتظار داریم شهروندان هرگونه موارد مشکوک در خصوص قاچاق کالا را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./ایسنا

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

جریمه 319 میلیون ریالی برای قاچاقچی لوازم خانگی و آرایشی در چابهار

admin

قاچاق، پاشنه آشیل واحدهای تولید لوازم خانگی

admin

گسترش قاچاق لوازم خانگی نسبت به تولید داخل

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه