لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

رفتار هوشمندانه جی پلاس در روز خبرنگار / تست رایگان کرونا از خبرنگاران گرفته شد

xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، امروز طی مراسمی که به همت برند ایرانی جی پلاس برگزار شد، به صورتی متفاوت و البته هوشمندانه از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد. رفتار هوشمندانه جی پلاس در روز خبرنگار سوای آنکه یک رسم همه ساله برای تقدیر و تشکر از تلاشگران عرصه رسانه بوده، از دیدگاه مارکتینگ، عملکردی قابل استناد و مثال زدنی است که می تواند برای سایر شرکت های تولیدکننده ایرانی الگو باشد.

 

 

همه ساله هفدهم مرداد ماه برای تلاشگران عرصه رسانه روز خاصی است. متاسفانه در هفدهم مرداد ماه سال 1377 گروهک تروریستی طالبان در عملیاتی ناجوانمردانه محمود صارمی؛ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در شهر مزار شریف افغانستان را به شهادت رساندند. شهادت این افراد باعث شد تا شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کند. به همین مناسبت همه ساله شرکت های ایرانی که در طول سال مراودت های فراوانی با رسانه های داخلی کشور دارند، با برگزاری مراسمی از خبرنگاران حوزه خود تجلیل به عمل می آورند.

اما امسال روز خبرنگار مانند سال های گذشته نیست و به نظر می رسد که این رسم هر ساله نیز تحت الشعاع شیوع ویروس کرونا قرار گرفته باشد. در این شرایط مارکتینگ برند جی پلاس که نشان داده در این حوزه متخصص است، با برگزاری متفاوت روز خبرنگار که البته چند روز زودتر برگزار کرد، نظر خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه را به خود جلب کرد.

جی پلاس در روز خبرنگار

شرکت صنایع گلدیران و لوازم خانگی جی پلاس در روز خبرنگار مراسمی را در قالب مسئولیت های اجتماعی خود برگزار کردند تا به این واسطه هم از خبرنگاران تجلیل به عمل آمده باشد و هم در راستای سلامت آنها گام موثری برداشته شود.

در حاشیه این مراسم دکتر امیرعباس کائینی؛ مدیرعامل شرکت صنایع گلدیران در گفتگو با خبرنگار ال کا ایران با اشاره به روز خبرنگار گفت : ما همواره برای رسانه ها و خبرنگاران محترمشان احترام زیادی قائل هستیم به همین واسطه از یک ماه گذشته تصمیم گرفتیم که برای روز خبرنگار به نحوی شایسته از تلاشگران عرصه قلم تجلیل شایسته ای به عمل آوریم.

دکتر امیرعباس کائینی

وی ادامه داد : در اتاق فکری که برای همین مهم تشکیل شد ساعت های زیادی را صرف کردیم تا به یک نتیجه مناسب برسیم. هدف ما انجام کاری متفاوت آن هم با توجه به شرایط شیوع این بیماری و مشغله زیاد خبرنگاران بود که در نهایت تصمیم گرفتیم برند جی پلاس در روز خبرنگار از خبرنگاران محترم تست رایگان کرونا به عمل بیاورد.

دکتر کائینی گفت : مشغله زیاد خبرنگاران باعث می شود تا وقت انجام این تست را نداشته باشند، از طرفی با توجه به شرایط سخت شغلی این عزیزان که همواره در سخت ترین شرایط نیز مجبور هستند به محل کار خود بروند و برای اطلاع رسانی به موقع در موقعیت های مختلف شهر حضور داشته باشند، انجام تست رایگان کرونا از خبرنگاران آن هم در روز خبرنگار گزینه مناسبی بود که اقدام به انجام آن کردیم.

جی پلاس در روز خبرنگار

وی افزود : در شرایطی که این عزیزان به فکر همه هستند، برای خود وقت زیادی ندارند، بنابراین تصمیم گرفتیم تا در روز خبرنگار، سرویس سلامت را برای خبرنگاران محترم ارائه کنیم. در این مراسم همانطور که می بینید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تست رایگان کرونا از خبرنگاران به عمل آمد.

در ادامه این مراسم علیرضا لاهیجانیان؛ معاونت بازاریابی گروه صنایع گلدیران به خبرنگار ال کا ایران گفت : همه ساله به رسم ادب و احترام و قدردانی از خبرنگاران، شرکت های مختلف با برگزاری مراسم های متنوع از خبرنگاران تجلیل می کردند. اما امسال شرایط متفاوتی وجود داشت و به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع کرونا به دنبال یک مراسم با رویکرد خاص تری بودیم. تست رایگان کرونا برای خبرنگاران محترم در واقع یک نوع سرویس دهی سلامتی برای این عزیزان بود که از برگزاری آن بسیار خرسندیم.

علیرضا لاهیجانیان

وی گفت : برای ما در مجموعه گلدیران و برند جی پلاس مسئولیت های اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همین هم باعث شد تا روز خبرنگار و مسئولیت های اجتماعی خودرا به هم گره بزنیم تا در عین خلاقیت، رفتاری متناسب با شرایط فعلی کشور در حوزه سلامت نیز داشته باشیم.

معاونت بازاریابی گروه صنایع گلدیران افزود : امروز خبرنگاران پس از حضور در این مراسم به نوبت به اتاق تست کرونا می روند. انشاالله که همه تست ها منفی خواهد بود اما اگر خدای نکرده تست خبرنگار برای ویروس کویید 19 مثبت شد، گلدیران تمام شرایط لازم برای بهبود فرد مبتلا شده را محیا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

محصولات جدید لوازم خانگی جی پلاس رونمایی شد/ کامبک رویایی گلدیران+گزارش ویدیویی

وی گفت : نتایج تست طی 48 تا 72 ساعت آینده به خبرنگاران اعلام خواهد شد. در همین ارتباط با پزشکان متخصص این حوزه نیز قراردادهایی بسته شده و دقیقا همان مراقبت هایی که از پرسنل گلدیران می شود، از خبرنگاران مبتلا نیز خواهد شد. امیدوارم که هیچ تستی مثبت نشود اما اگر خدای نکرده تست خبرنگار مثبت اعلام شد، وی می تواند از تمامی امکاناتی که در این حوزه برای فرد مبتلا در نظر گرفته ایم به صورت رایگان استفاده کند.

جی پلاس در روز خبرنگار

به گزارش خبرنگار ال کا ایران، رفتار هوشمندانه جی پلاس در روز خبرنگار نشان می دهد که گلدیران تجربه های لازم از دوران همکاری با شریک تجاری کره ای خود را کسب کرده است. از حضور برند ایرانی جی پلاس در بازار ایران تنها حدود 7 ماه می گذرد و بررسی بازار لوازم خانگی ایران نشان می دهد که خریداران نسبت به این برند واکنش های مناسبی داشته اند. ابراز رضایت خریداران از این برند یعنی عملکرد خوب مارکتینگ جی پلاس، موضوعی که متاسفانه بیشتر شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی از آن غافل هستند و همین هم باعث شده تا آنطور که باید نتوانند سهم بازار را به دست بیاورند.

متاسفانه بیشتر شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی درک درستی از پی آر و مارکتینگ ندارند و دل خوش به انحصار به وجود آمده در صنعت لوازم خانگی ایران هستند، انحصاری که پس از خروج رقبای قدرتمند خارجی از بازار به وجود آمده و خریداران مجبورند از میان برندهای موجود در بازار ایران خرید کنند. در واقع افزایش فروش شرکت های تولیدکننده ایرانی که پیش تر بازار چندانی نداشتند به دلیل وجود همین انحصار است. اینکه فکر کنیم تغییر خاصی در روند این شرکت ها به وجود آمده نادرست است.

بیشتر شرکت های تولیدکننده ایرانی هیچ وقت در عرصه رسانه و پی آر حضور هوشمندانه ای نداشتند و صادقانه بخواهیم بگوییم دانش آن نیز در این شرکت ها وجود نداشت. جالب است بدانید که برخی از این شرکت ها حتی دپارتمانی به عنوان مارکتینگ نیز ندارند.

دیدن این ویدیو را از دست ندهید:

آنباکسینگ تصفیه هوای جی پلاس مدل GAP-J450I

عدم شناخت درست رسانه های تخصصی و همچنین ارتباط اندک بخش تولید لوازم خانگی با رسانه های تخصصی و مناسب، عمده ترین دلیل ناشناخته ماندن برندهای ایرانی در ذهن مخاطب است. شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی که در پاسخ همکاری با رسانه تخصصی حوزه خود می گویند “ما همینطوری داریم میفروشیم، نیاز به تبلیغ نداریم” باید بدانند که واردات لوازم خانگی تا ابد بسته نخواهد ماند و در آن زمان مشخص می شود که چند مرده حلاجند.

البته احتمالا در آن شرایط باز هم فریاد عدم حمایت از تولید ملی سر می دهند غافل از آنکه برندینگ یک علم و تخصص است و اگر شرکت های خارجی حضور موفقی در بازار ایران داشتند، صرفا به دلیل انجام هزینه های هنگفت نبوده است. کافیست سری به سطح شهر تهران بزنید و یا تبلیغات محیطی ورزشگاه های کشور را ببینید، هزینه های سرم سام آور بیلبرد و تبلیغات محیطی ورزشگاه ها نشان میدهد که شرکت های تولیدکننده داخلی نیز آنچنان که می گویند بی پول نیستند اما دانش استفاده درست از سرمایه در حوزه پی آر و مارکتینگ را ندارند و تبلیغات را صرفا بیلبرد و نوع های مختلف تبلیغات محیطی می دانند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

تلویزیون 50 اینچ UHD 4K مدل 50KU722S جی‌پلاس

نفیسه رحیمی

محصولات برندهای جایگزین کره‌ای ها تا میانه تابستان عرضه می شوند

نفیسه رحیمی

شرایط فروش اقساطی جی پلاس با همکاری بانک رفاه اعلام شد + جزئیات

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه