جالب و خواندنی

این کوله پشتی بچه داری را آسان می کند

حضور در اماکن عمومی برای مادران یک چالش بزرگ است، چون آنها همیشه باید کوله یا ساکی بزرگ با قابلیت دسترسی آسان را به همراه داشته باشند تا نیازهای نوزادشان را برطرف کنند.

admin | 6 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از نیواطلس، یک مهندس انگلیسی به نام دیوید ولفه برای حل این مشکل و راحت تر کردن رفت و آمد والدین کوله ای طراحی کرده که بدون باز کردن یا پایین آوردن از پشت به راحتی قابل دسترسی است و لذا مادر می تواند تمام توجه خود را معطوف به نوزادش کند.

کوله یادشده که لونا نام دارد، کوله ای با قابلیت جابجایی و نوسان ساده در پشت فرد است. این کوله مجهز به یک قاب بند و تعدادی طناب نازک و بسیار مقاوم است که با جابجا کردن و کشیدن آن ها می توان کوله را از پشت به سمت راست و چپ کمر منتقل کرد تا بدون زمین گذاشتن نوزاد یا پایین آوردن کوله بتوان زیپ های آن را باز کرد و وسایل مورد نظر را برداشت.

پس از این کار می توان با کشیدن طناب ها کوله را به سر جای اصلی خود منتقل کرد و به حرکت خود ادامه داد. کوله یادشده ۲۰ لیتر ظرفیت دارد و از نوعی نایلون مستحکم موسوم به Kodra ساخته شده است.

در طرفین این کوله، فضاهای مجزای مختلف با ظرفیت های متفاوت و همین طور ۱۲ جیب مختلف تعبیه شده که برای قرار دادن شیشه شیر، پوشک، پارچه و غیره مناسب است. قیمت این کوله که از بهار سال آینده عرضه می شود ۱۳۰ دلار است./مهر/

نظر شما چیست؟