فناوری

عینک هوشمند ConnectedRide ب ام و معرفی شد

 عینک هوشمند ب ام و به تازگی معرفی شده که با عنوان BMW ConnectedRide شناخته می شود و برای موتور سواران طراحی شده است.

نفیسه رحیمی | 4 ماه قبل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  عینک هوشمند ب ام و به تازگی معرفی شده که با عنوان BMW ConnectedRide شناخته می شود و برای موتور سواران طراحی شده است. این عینک هوشمند به هدآپ دیسپلی مجهز شده و می تواند اطلاعات زیادی نظیر سرعت، دنده، مسیریابی و … را در اختیار راننده قرار دهد.

عینک هوشمند BMW ConnectedRide از قابلیت اتصال به گوشی هوشمند با کمک بلوتوث و اپلیکیشن برخوردار است.از طرفی می توان پیش از حرکت و یا حتی در حین سواری، تنظمیات را تعیین و از روی کنترلر دسته موتورسیکلت انتخاب کرد.

 

طراحان این عینک هوشمند تمامی جوانب را سنجیده اند و طراحی آن به گونه است که کاربر احساس راحتی کند و  در واقع تمامی جنبه های ایمنی رعایت شده است. این عینک با تمامی مدل های کلاه ایمنی و شکل های مختلف صورت تطابق دارد. در نتیجه بدون هر گونه نگرانی در مسافت های طولانی از آن می توان بهره برد.

عینک ب ام و از یک باتری یون-لیتیومی استفاده می کند که تا 10 ساعت می توان کارایی داشته باشد. bmw motorrad (بخش موتورسیکلت شرکت آلمانی ب ام و) از لنزهای UVA/UVB به همراه یک قاب برای تولید این محصول خود بهره برده که یکی از لنز ها با 85 درصد شفافیت عرضه می شود و به راحتی می توان آن را به همراه یک کلاه ایمنی دارای آفتابگیر استفاده کرد. دیگر لنز این عینک رنگی بوده و همانند یک عینک آفتابی عمل می کند.

عینک هوشمند BMW ConnectedRide در اندازه های مختلفی موجود است و پیش بینی می شود از اواخر امسال در اختیار مشتریان قرار بگیرد.هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت این محصول منتشر نشده است.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟